Sekce » Kufry na nářadí-profi.

Sekce

Anketa

anketa 1

a (4) b (7) c (22)

Celkem hlasů: 33

Galerie

Profesionální kufry na nářadí.

Profesionální kufry na nářadí.

Před více než 30-i léty malá kovoobráběcí firma, specializovaná na produkci mototcyklových dílů, zahájila výrobu vysoce precizních kufrů, které neustále vylepšovala  a vylepšuje. V 90-ých letech pak otevřela specializované oddělení, s vysokým Know-How, pro výrobu průmyslových a nářaďových kufrů.

Vznikem této nové oblasti, došlo ke zvýšení kapacity produkce i odbytu a vytvoření nových pracovních míst. Při perfektních cenách, zachování výkonových poměrů, optimální kvalitě, rychlých dodávkách a excelentním servisu se Hepco & Becker  vyjímá na trhu. Po přestěhování firmy na novou adresu do Pirmasens, se otevřely nové možnosti k dalšímu navýšení produkce, vývoji nových modelů, zlepšování kvality a vyhovění specielním požadavkům zákazníka.

Hodně známých značek dodavatelů kufrů, se opírá o důvěryhodnost produkce Hepco&Becker a berou své speciální kufry z produkce Hepco&Becker. Díky své letité kvalitní a rostoucí produkci, při neustálém zlepšování kvality, při maximální snaze vyhovět zákazníkům, jméno Hepco&Becker platí v Evropě, jako přední výrobce tohoto sortimentu.

Více po kliknutí na nadpis.

1

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Hledat

sekce 3

sekce 4

Náhodný obrázek

Kufry na nářadí